Szukaj

Złap cwaniaka


Akcja polega na wyłapaniu wszystkich nieaktualnych, bądź niezgodnych z regulaminem notek znajdujących się na MFFoN. Znalazłeś zgłoszenie, w którym autor zastrzegł sobie prawa do bloga tylko dla wybranych czytelników? Albo jakiś usunięty adres? Przedawniony?

NAPISZ!

Regulaminek:

1.      Zgłoszenie nie może się powielać. Kto pierwszy ten lepszy!
2.      Blog musi znajdować się na naszym spisie. Zgłaszający również, bo inaczej nici z nagrody.
3.      Po zweryfikowaniu zgłoszenia administrator dodaje krótką informację. Zgłaszający otrzymuje nagrodę, po upływie jej ważności komentarz zostaje usuwany. Tutaj liczy się czas reakcji administratora, nie dodania waszego komentarza. Także spokojnie.
4.      Nagrodę przyznajemy maksymalnie trzem osobom jednocześnie – w zależności od ilości bannerów od blogów, z którymi prowadzimy współpracę. Po upływie terminu kolejka rusza na nowo, więc prosimy o cierpliwość.
5.      Będziemy prowadzić wewnętrzną listę - zgłaszających i karanych:
Ø  Dla zgłaszających, którzy uzyskają odpowiednią ilość wyłapanych cwaniaków, przyjmijmy piętnaście zgłoszeń, przewidziane są nagrody dodatkowe. Jakie? Pomyślimy z czasem, ale mamy nadzieję, że będą to miłe niespodzianki. Po jej uzyskaniu lista autora się resetuje. (Wolelibyśmy, aby osoby, które boją się podawać swój adres domowy, w ramach ewentualnych przesyłek, nie brały udziału w zabawie.)
Ø  Dla karanych, którzy mają w szerokim poważaniu swoje zgłoszenie i regulamin przewidziana jest kara. Jaka? Przyjmijmy osiem przewinień i autor ląduje na czarnej liście. Otrzymuje dożywotni zakaz wstępu do spisu MFFoN.
6.      Możecie zgłosić wyłącznie jednego złapanego w ciągu tygodnia. Po upływie siedmiu dni od dodanego przez was komentarza możecie dodać kolejny, JEDEN! Nie ma znaczenia, w jakim czasie będziemy reagować na wasze zgłoszenia. Liczy się data na waszym komentarzu.
7.      Czas trwania łapanki? Dożywotnie. Aż do śmierci Ministerstwa.

Nagroda?
            Za każdą dobrze przeprowadzoną łapankę blog autora komentarza ląduje na głównej, na pasku bocznym. Wybrany JEDEN BLOG będzie widniał na nim przez TYDZIEŃ. Uwierzcie, liczby nie kłamią, warto się pobawić.

Wzór zgłoszenia:
1.      Numer i tytuł bloga złapanego w spisie.
2.      Jego przewinienie, np. usunięty, zablokowany, itd.
3.      Numer waszego bloga na naszym spisie. OBOWIĄZKOWO. Również będzie przechodził przez weryfikację.

Podejrzewam, że to wszystko. Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z nami