Szukaj

Nowe rozdziały

Tutaj możesz zostawiać informacje o nowych postach na swoim blogu. Wystarczy tylko wypełnić formularz (prosimy o wypisywanie informacji po kolei):

 • Tytuł bloga
 • Adres bloga
 • Autor
 • Tytuł i/lub numer rozdziału
 • Krótki fragment
Ważne!  :)

* Chcielibyśmy, abyście wypełniali wnioski bez wypisywania: Adres: bleble.blogspot.com tylko od razu przechodzili do konkretów, czyli: bleble.blogspot.com, itd. 

* Nie będziemy przyjmować zgłoszeń blogów, które używają skrótów typu: [to mój blog], zamiast pełnego adresu. Adres to adres. Jakiekolwiek skrótowe klikacze do linku zostają automatycznie usunięte.

* PIERWSZA OSOBA WYSTAWIAJĄCA KOMENTARZ  MOŻE WYBRAĆ GRAFIKĘ REPREZENTUJĄCĄ POST (jeśli nikt z komentujących przed tobą nie podał linku możesz go podać, bez względu na numer komentarza). WYSTARCZY W ZGŁOSZENIU ZOSTAWIĆ URL PROWADZĄCY DO OBRAZKA [PNG/JPG/JPEG./GIF]. Tematyka Naruto - wszystkie postaci, lecz prosimy, aby unikać nagości i zbyt wielkich perwersji ;p

* DRUGA MOŻE WYBRAĆ POLECANY PRZEZ SIEBIE UTWÓR MUZYCZNY.

4 komentarze:

 1. Nienawiść to dar, którego człowiek uczy się latami
  http://uchiha-eyes.blogspot.com/
  Ichirei
  7. Na skraju
  "Nie było możliwości ot tak przerwać więzi. Zmiąć wszystkich wspomnień, które odcisnęły się w pamięci. Wyrzucić w kąt ciepłych uczuć, które wypełniały serce, kiedy patrzyło się jak chłopiec, którego bierze się pod swoje skrzydła, zaczyna dorastać, stawać się coraz silniejszy. Czuł się jak mistrz, ojciec, brat i najlepszy przyjaciel. Był dla tych dzieciaków wszystkim, czego tylko pragnęli. Wszystkim, czego potrzebowali, w obliczu niełatwego życia. Więzi to silne cholerstwo. Można było nimi szarpać, rozciągać, aż stawały się cieniutkie niczym pajęcza sieć, ale nigdy zerwać. Nie było takiej siły na tym świecie ani dystansu. "

  OdpowiedzUsuń
 2. Inne historie Konohagakure
  https://historiekonohy.blogspot.com/
  Frelka
  Rozdział 19
  "Oparła się plecami o drzwi i powoli osunęła na podłogę. Pocałowała go. W policzek. Jakie to żenujące. Ukryła rozpaloną twarz w dłoniach. Czuła to od dawna. Odkąd zobaczyła Hatake przy sobie w szpitalu, siedzącego przy jej łóżku szpitalnym. Już od tamtego momentu zdawała sobie sprawę, że Kakashi jest dla niej bardzo ważny. Darzyła go znacznie większym uczuciem niż przyjaźń. Ale jak miała mu to powiedzieć? Jak powiedzieć przyjacielowi, który ci ufa, pokłada w tobie nadzieje, wierzy że może na tobie polegać, że nigdy go nie zranisz… jak komuś takiemu powiedzieć, że się kocha?"

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało
  https://gaaino.blogspot.com/
  Kareena Surabiku
  Rozdział 61.

  - Ino za chwilę wrobi go w ślub i dziecko, zobaczysz.
  Hotaru prychnęła z irytacją.
  - Przestań.
  Fu z przekonaniem pokiwała głową.
  - Szybciej niż się spodziewasz. Ty na tym stracisz, ale Sasuke także. Myślisz, że on teraz nie żałuje, że pozwolił wszystkiemu zajść tak daleko? To on pozwolił na ten bałagan; mógł nam wszystkim oszczędzić problemów, gdyby bzyknął laskę dwa lata temu.
  Hotaru westchnęła.
  - Wiem, że go nienawidzisz, ale trochę przesadzasz robiąc z niego gościa, który rżnie wszystko w zasięgu wzroku.
  Fu uśmiechnęła się z samozadowoleniem.
  - Ty po prostu nie znasz wszystkich faktów, dlatego nie dostrzegasz potencjału sytuacji. Ino i Sasuke kręcili ze sobą, jeszcze zanim poznała Gaarę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy nie widzisz, że to kraina zamętu?
  http://perfidia-ss.blogspot.com
  Nobie
  17. Masz krew na rękach

  Zamilkł przy uderzeniu w zęby. Zachwiał się do tyłu i posłał Sasuke obrzydliwy uśmiech. Z ust pociekła krew, a komisarz buchał złością.
  — Nic nie jesteś w stanie mi udowodnić — odparował w odwecie. — Nic na mnie nie masz.

  OdpowiedzUsuń

Z nami