Szukaj

Autorki

Stalker


Nowe konto Asoki. 
Założycielka MFFoN. 
Kim jest? Nikim.
Chce być kimś? Nie. 
Pragnienie? Przeżyć życie najlepiej jak się da.
Wymarzona praca? Lekarz.
Szczególne cechy charakteru? Brak.
Największa wada? Istnienie.
Kontakt: gg 47855043.

Marta X


Jestem Marta, obecnie mam naście lat.
Uwielbiam Naruto, mimo iż nie czytam mangi. Przebywam na wielu waszych blogach choć bardzo rzadko zostawiam po sobie ślad. Moim ulubionym paringiem jest sasusaku. 
Mam parę marzeń, parę planów na przyszłość. Chciałabym kiedyś pojechać na dłuższy czas za granicę nie ważne, gdzie ważne, że nie w Polsce. Jednak nie chciałabym się stąd wyprowadzić na stałe. Żywie nadal małą nadzieję, że ten kraj jeszcze coś ze sobą zrobi. Nadzieja matką głupich, nie?
Ta piosenka oddaje całe moje życie.
Jeśli chodzi o kontakt ze mną zapraszam e-mail: turekxc@gmail.com

 Linki

Mam na imię Paulina i jestem z rocznika ’99. Na bloggerze przebywam od jakiś dwóch lat pod nickiem Linki. Lubię czytać wszystko co wpadnie mi w łapki i co da się przeczytać. Kocham kawę, przebywanie w domu i sen. Na co dzień jestem wygadana i głośna, ale kiedy tylko wchodzę do swojego zacisza – milknę. Zawsze możesz dowiedzieć się o mnie więcej! ;)

Znajdziesz mnie na:
Kontakt do mnie:
e-mail: linki1999@wp.pl
GG: 50903632

Kaori Fukao

Gdybym umiała pisać o sobie, zapewne napisałabym epopeję z moją osobą w roli głównej albo trylion innych książeczek do czytania. Niestety, pech chciał, że spóźniłam się na wyprzedaż talentów i pisać o sobie nie umiem. Dobrą stroną tej nieciekawej sytuacji jest to, iż nigdy nie przyjdzie Wam do głowy, aby identyfikować stukniętego kota ninja okradającego sklep spożywczy z zapasów mięsa, kiwi i czekolady ze mną.
Liczę sobie szesnaście kocich wiosen. Na świat przyszłam w roku końca świata (2000), ale jak widać przeżyłam – i planeta też.

Jestem typem aspołecznym, zbiorowiska ludzi mnie przytłaczają i zabijają całą pewność siebie. W społeczeństwie czuję się jak mrówka, mały robaczek, którego trzeba zdeptać. Najbardziej optymalnym środowiskiem życia jest dla mnie dom. Dom, w którym nie mam ani grama prywatności i spokoju, ale zawsze znajdę sobie kawałek lęgowiska do spania, leniuchowania i spania.

Więcej? Zapraszam na podstronę. :) 

Kira IuventusWIEK: brak danych, ktoś sfabrykował mój akt urodzenia.
PŁEĆ: kobieta (niestety)
SUPERMOC: ignorowanie i wkurzanie ludzi
CECHY SZCZEGÓLNE: dziwna, fikuśna, nienormalna, popieprzona, niezdeklarowana, niekonwencjonalna, szczera, odważna, impertynencka, szczęśliwa, realistka.
CEL NIEOSIĄGALNY: być niewidzialną.
CEL OSIĄGALNY: brak danych.
MISJA NA TERAZ: medytacja. 
MOTTO ŻYCIOWE: "Słabi ludzie szukają zemsty. Silni wybaczają, a inteligentni ignorują."
MAPA RUCHÓW INTERNETOWYCH:
            -http://subiektywniekira.blogspot.com/
KONTAKT:
             - GG: 38941435
             - kiraiuventus@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z nami