Szukaj

Regulamin

REGULAMIN MOŻE ULEGAĆ ZMIANOM! 
OSTATNIE MODYFIKACJE WPROWADZONO: 
02.01.2019

1.  Blog musi mieć tematykę M&A Naruto.
2.  Blog zgłaszasz w zakładce ZGŁOSZENIA.
3. Aby twoje zgłoszenie zostało dodane na stałe musisz wstawić na swoim blogu link lub button Ministerstwa. Jeżeli tego nie zrobisz w ciągu 3 dni od dodania zgłoszenia blog nie zostanie dodany do spisu.
4. Na Twoim blogu musi się znajdować co najmniej jeden rozdział (nie może to być post organizacyjny)
5. Zgłoszenie trzeba wypełnić wedle szablonu podanego na podstronie ZGŁOSZENIA.
6. Nie przyjmujemy blogów wymagających jakiejkolwiek weryfikacji czytelników! Jesteśmy otwartym spisem, więc tego samego żądamy od autorów, którzy zgłaszają swoje blogi.
7. Na znak zapoznania się z regulaminem na końcu zgłoszenia napisz tytuł ulubionej polskiej piosenki. Niespełnienie tego warunku sprawia, że zgłoszenie zostaje nieprzyjęte, jednakże przez kilka dni dajemy Wam możliwość naprawiania tego błędu. 
8. Jeżeli na blogu przez okres 6 miesięcy nie pojawi się żaden post/nowy rozdział blog dostaje etykietę "Opuszczony".
9. Podczas zawieszenia, usunięcia, bądź jakichkolwiek innych ważnych zmian na blogu autor zobowiązuje się poinformować o tym zakładce POPRAWKI.
10. Wszelkie prośby o zmiany (nick, adres itd.) zostawiamy w komentarzu na podstronie POPRAWKI wedle podanego wzoru.
11. Informacje o nowych postach na waszych blogach wolno umieszczać wyłącznie w zakładce NOWE ROZDZIAŁY wedle podanych kryteriów. Nowe rozdziały mogą zgłaszać tylko osoby, których blog został dodany do spisu (jeśli dodałeś zgłoszenie, poczekaj cierpliwie).
12. Na stronę główną dodajemy wyłącznie najnowsze rozdziały z waszych blogów. Jeśli Wasz najnowszy rozdział nie został jeszcze dodany, a w tym czasie pojawił się kolejny, należy zgłosić to w odpowiedzi na poprzedni komentarz. 
13. Każdy autor może zgłaszać nieograniczoną ilość blogów.
14. Dodanie podwójnego zgłoszenia bloga, który istnieje już w spisie powoduje usunięcie obu zgłoszeń i dodanie autora na CZARNĄ LISTĘ. Zanim będziesz próbował cwaniakować porządnie się zastanów!
15. Wszelkie problemy zgłaszamy na podstronie POPRAWKI lub na czacie. Odpowiadamy najszybciej jak to możliwe.
16. Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o dodaniu bloga do spisu, napisz o tym na końcu swojego zgłoszenia.

Zgłoszenie bloga do spisu jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. Wszelkie złamania będą egzekwowane indywidualnie - w dużej mierze zależne od intensywności nadepnięcia przez Ciebie na nasz odcisk.


15 komentarzy:

 1. Jest jakiś limit liczby zgłaszanych blogów przez jednego autora?

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie. Czy można zgłosić dwa opowiadania, pod jednym linkiem? Reasumując, czy można zgłosić jednego bloga, jako parę innych historii?
  Strasznie się nad tym głowię od jakiegoś czasu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli jeden blog posiada kilka wątków głównych i historii można go zgłosić wyłącznie w jednym komentarzu (pod jednym linkiem), jednak np można dodać więcej etykiet i w opisie zaznaczyć, że na blogu znajdują się dwa główne opowiadania i dać ich krótkie opisy. W ten sposób idzie to u nas rozwiązać :)

   Usuń
 3. No dobrze, rozumiem, dziękuję za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę bardzo :) Zawsze chętnie udzielimy odpowiedzi :)

   Usuń
 4. Hej!
  Mam pytanko odnośnie tych blogów, które wymagają uprawnień od czytelnika. Czy jeśli pod dodaniu bloga, który jest dostępny przez kilka dni albo tygodni, a potem taki autor zmienia sobie na to aby tylko zaproszeni czytelnicy mogli wejść to czy taki blog nie powinien zostać usunięty lub coś innego?
  Oczywiście nie chcę być skarżypytą, ale uważam to za trochę chamskie w stosunku do nas - czytelników.
  Ślę pozdrowienia z Białegostoku :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Siemka :)
   Więc sprawa wygląda tak, jak mówisz. Jeśli wyłapujemy autora, który robi taki myk usuwamy go z naszego wpisu i wpisujemy na wewnętrzną (niedostrzegalną dla innych) czarną listę. Jeżeli takie przewinienie jest przez kogoś dostrzeżone to dla nas mile widziane jest pozostawienie informacji w komentarzu, abyśmy mogli takowy blog usunąć.
   I nie wychodzisz na skarżypytę. Mnie też wkurza, jak jakiś cwaniak robi coś takiego. Skoro jest na otwartym spisie wszyscy muszą mieć do niego dostęp.
   Także jeśli coś widzisz daj śmiało znać. :)
   Pozdrowienia z Gdyni ^^

   Usuń
 5. Hej!
  Dzięki za pozdrowienia. Od razu zrobiło mi się cieplej na przystanku. W szczególności, że leje deszcz :'(
  A co do tych cwaniaków to znalazłam właśnie takiego jednego. Nazywa się on Zamknięte Dusze. Numerku niestety ale nie pamiętam.
  Jak coś to mogę tu ich powypisywać?
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli coś wytropisz wal w zakładce "ZMIANY". Tam przynajmniej można takie tematy poruszać. Tamtego również poszukam. Dzięki za chęci! Wielkie :)

   Usuń
 6. Nie jestem pewna gdzie walnąć pytanie, więc walnę tu :)
  Jeśli chcę zgłosić bloga (na razie jest pusty, wrócę jak już się coś pojawi), to czy link musi być widoczny na blogu? Pytam, ponieważ niekoniecznie chcę zawalać strony tysiącem linków i buttonów, kiedy mogę je mieć ładnie poukładane w jednej zakładce, a niektórzy właściciele spisów/szabloniarni itp. wymagają, by ich reklama była "na wierzchu". Oczywiście jak mus, to mus, dostosuję się :)
  Pozdrawiam dla odmiany z Rzeszowa
  ~Ahiru

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Siema, siema ;)!
   Nie musisz walic na glownej. Mozesz zrobic zakladke linki albo spisy albo jakakolwiek inna, a my juz sobie znajdziemy ;). Wazne aby byla ;).

   Dzis pozdrowienia z Lebcza ;)!

   Usuń
  2. Dzięki wielkie :D
   W ogóle wow, szybko działacie :D W ogóle jak tak patrzę, to całkiem niezła tu organizacja. Niektóre spisy to są takie, że pfff... Dobra, lecę pisać, żeby wreszcie coś się tam u mnie mogło pojawić. W najbliższym czasie wrócę z samym zgłoszeniem ;)
   ~Ahiru

   Usuń
  3. Czasami nam tez zdarzaja sie przestoje, w szczegolnosci gdy zdarza mi sie cichu urlop, ale dziekujemy za pochwale ;). Zawsze milo byc docenianymi ;)!

   No i powodzenia w pisaniu ;)! Czekamy na zgloszenie ;)

   Usuń
  4. Ps. W dobie telefonow komorkowych i tabletow odpowiadanie na pytania jest latwiejsze ;)!

   Usuń

Z nami