Szukaj

01 października 2015

Aktualizacja 1/10


1.      Ministerstwo dodało poradnik pt. „Jak wstawić button?”. Jeżeli kiedykolwiek mieliście z tym problemy mamy nadzieję, że to go rozwiąże. Dodatkowo apelujemy do wszystkich zgłaszających – jeżeli istnieje kwestia, która sprawia wam problem na MFFoN i chcielibyście, abyśmy przygotowali tutorial zostawcie wiadomość w komentarzu pod tym postem. Postaramy się ułatwić wam życie, jak tylko będzie to możliwe. Nie bójcie się także zadawać pytań, na wszystkie odpowiemy.
2.      Kwestia dodawanych rozdziałów. Zdarza się moment, w którym administrator nie nadąża z usuwaniem komentarzy. Zastosowaliśmy pewne ułatwienie i dla nas i dla osób, które lubią wybierać dodatki do postów. Zazwyczaj ktoś z ekipy zostawia wiadomość – wstawione, bądź dodane na główną. Jeśli zauważycie taki komentarz nie bójcie się dodawać linków do waszych zgłoszeń, czy do grafiki, czy do muzyki. Lepiej czasem jest zdublować, niż nie podać wcale. Przyjmujemy również rozszerzenia .gif.
3.   Prosimy również o poinformowanie nas w przypadku znalezienia blogów, które są usunięte, przedawnione, albo zablokowane dla wszystkich użytkowników. Wystarczy zostawić notkę pod takim blogiem, a my już zajmiemy się resztą. Ewentualnie możecie podać numer bloga umieszczonego w spisie w zakładce "zmiany". Ten blog jest DLA WAS, nasza ekipa nie jest alfą i omegą, więc wspólnie starajmy się nie robić tutaj śmietnika. Z góry dziękujemy za współprace. W nagrodę za wyłapanie takiego zgłoszenia jesteśmy w stanie zaoferować jednodniowy pobyt waszego wybranego bloga na stronie głównej na pasku gadżetów. Ministerstwo ma sporo odsłon, także warto się postarać :)!!! Więcej informacji o akcji "Złap cwaniaka" wkrótce.

Więcej zmian chwilowo nie ma : ).
Jeżeli macie jakiekolwiek propozycje jesteśmy otwarci na sugestie.
Trzymajcie się ciepło w te jesienne i nierzadko ponure dni ! : )
Pozdrawiamy!

Ekipa MFFoN.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z nami