Szukaj

11 listopada 2015

Nabór


Ministerstwo poszukuje dwóch osób chętnych do pomocy w spisie. Czym ma się zajmować taka osoba?

- Wstawianie nowych rozdziałów i zgłoszeń wedle otrzymanego wzoru;
- Pilnowanie porządku na spisie, czyli przeglądanie, od czasu do czasu!, wszystkich zgłoszeń, aby wyeliminować te, które łamią regulamin, bądź są już „przedawnione”.

Zgłoś się do nas, jeśli:

- Masz ochotę nam pomagać.
- Nie masz pięciominutowego zapału! Oczywiście Ministerstwo nie zatrzyma nikogo na siłę, ale jeśli masz taki zapał, jak „gwiazdeczki” blogowe z Naruto, co robią blogów na pęczki, a później je porzucają, bo „się znudziło” – nie pisz. Nie chcemy nikogo takiego. Druga sprawa: nikt nie będzie od was wymagał regularnego wstawiania postów, więc gdy poczujecie, że wam się taka zabawa nudzi odstawcie to na jakiś czas, a później wróćcie. Lepsze są urlopy, niż wypinanie gołego tyłka.
- Jesteś kreatywny. Wszelkie propozycje do rozkręcenia bloga są mile widziane.

„Praca” dla Ministerstwa jest oparta na wolontariacie. Nie otrzymujecie żadnej zapłaty, oprócz wdzięczności czytelników i autorów blogów (teoretycznie). Poza tym nie liczcie, że dzięki temu wasza popularność nagle wzrośnie. Bo nie wzrośnie. Przeważnie ludzie będą od was żądać, pyskować i robić awantury. Przede wszystkim robicie to dla siebie, z dobroci serca, aby choć trochę pomóc bloggerom w tym brutalnym świecie.

Zgłoszenie wysyłacie na emaila Kiry Iuventus: kiraiuventus@gmail.com. W nim zawieracie:

- Nick na bloggerze, albo najlepiej adresy do google+, bloggera.
- Adres bloga, albo blogów.
- Od kiedy bawisz się w blogowanie i w jakim stopniu umiesz się obsługiwać bloggerem – zdarzają się osoby, które w życiu nie blogowały. Jesteśmy tego świadomi, ale musimy o tym wiedzieć.
- Dlaczego chcesz się przyłączyć do Ministerstwa?
- Czy masz pięciominutowy zapał? Uzasadnij swoją odpowiedź. :) – odpowiedzi subiektywne i szczere poprosimy.
- Coś od siebie :) – właśnie tak, dobrze czytacie. Coś od siebie :)

Z góry dziękujemy za zgłoszenia. Los wam wynagrodzi waszą dobroć ;). Jeżeli nikt się nie zgłosi to też dziękujemy, ale pozytywny los już nie będzie wam sprzyjał ;p. : ) :) : )

UWAGA!!! Decyzja zapadnie 11 grudnia. Do tego czasu przyjmujemy zgłoszenia.

Pozdrawiamy
Ekipa MFFoN!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z nami