Szukaj

26 września 2014

370. W głębi mej duszy panuje mrok, którego nie da się poskromić.

BLOG ZAWIESZONY

 Scarlett


Mari Hatake- inteligentna i utalentowana kunoichi, która skrywa wiele sekretów. Nie mówi o sobie, a zwłaszcza o swojej przeszłości. Po tym jak widziała morderstwo rodziców była wychowywana przez Anbu Mgły, jednak od piętnastych urodzin zniknęła. Bez słowa wyjaśnienia, bez pożegnania. Dołączyła do grupy Neko, gdzie była liderką przyjmując imię Sayuri, jednocześnie zostając płatną morderczynią rangi S. Nikomu nie powiedziała o powodach swojej decyzji.
Gdy dostaję od Tsunade propozycję sojuszu w zamian za dołączenie do Konohy, Mari staję przed wyborem- dobro jednostki czy ogółu. Jednak spełnienie marzeń staję się dla niej celem, który zamierza osiągnąć bez względu na koszt. Gdy tylko zgadza się na sojusz z Konohą wszystko zaczyna iść nie po jej myśli. Dawna przyjaźń z Uchihą Sasuke, który po zabiciu Orochimaru postanowił wrócić do wioski Liścia, zmieniła się w nienawiść, której brunet nie umie zrozumieć, a Mari nie skłania się do wyjaśnień. Czy zapomniane uczucie między tą dwójką znowu się odrodzi, a może nienawiść doprowadzi do tragedii? Kakashi Hatake, który jest wujkiem Mari zdaję się być niezadowolony z pojawienia się siostrzenicy. Czy będzie umiał pogodzić się z przeszłością i pomóc dziewczynie na czas? Uzumaki Naruto, optymista pragnący zostać hokage już od początku dogadywał się z młodą kunoichi, ale czy jego zaufanie do niej nie przyniesie kłopotów? Sakura Haruno, która ma Mari za rywalkę, zdaję się być zdeterminowana. Czy zazdrość nie przysłoni jej osądu? To nie jedyne pytania, które się kłębią. Mari skrywa w sobie tajemnice, której wyjawienie przyniesie zagładę dla niej i każdej osoby, która zdecyduje się jej pomóc. Czy grzechy jej dawnych krewnych o których świat zapomniał odbiją się na dziewczynie? Młoda Hatake też nie należy do świętych. Jej zniknięcie i gwałtowna decyzja o pozostawieniu wszystkiego jest owiana tajemnicą, która pogłębiła mrok w jej sercu. Czy dziewczyna będzie umiała znaleźć w sobie światło, które zbliży ją do innych, a może pogrąży się w ciemności stając się przekleństwem dla wszystkich mieszkańców Liścia? Tego dowiecie się czytając mojego bloga.

1 komentarz:

  1. Serdecznie witam. Co prawda zmieniłam nazwę nicku ze Scarlett na Mari Nakane, jednak z przykrością i ogromnym bólem serca jako autorka muszę powiadomić, że od 08.01.2016r. blog, "W głębi mej duszy panuje mrok, którego nie da się poskromić." został zawieszony(odpowiednia notka pojawiła się na blogu).

    OdpowiedzUsuń

Z nami