Szukaj

21 lutego 2013

Nowe RozdziałyBywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko
Hale Orihara

.
Rozdział 1.
"(...)- Koniec leżenia. Wracam do domu. Na dzisiaj starczy. Z rana mam spotkanie z Hokage. 
Itachi Uchiha w jednej chwili znalazł się za nią, objął ją jedną ręką w talii, drugą zaś złapał za nadgarstek. Przyciągnął rudą do siebie, po czym zbliżył usta do jej ucha.
- Mam coś dla Ciebie. Muszę Ci wynagrodzić ten wieczny brak czasu – wyszeptał. – Jednak nie dostaniesz tego tak łatwo. W tym samym miejscu o 3 w nocy. (...)"Mrok nocy
Anaya


Jak ogień i woda, cz. 5 - Inne oblicze Itachiego
(...) - Cieszę się, że twa dusza rapera wciąż w tobie drzemie, trzeba by to oblać w terenie! – Zarymował, znikając z myśli Naruto. Drzwi do gabinetu Hokage otworzyły się z impetem, ukazując sylwetkę Pszczoły w całej okazałości. Praktycznie z wyglądu w ogóle się nie zmienił. Nadal nosił typowe dla siebie okulary, włosy zaczesywał do tyłu, a jego kostium nadal był barwy białej, w prostym kroju. Uśmiechnął się radośnie.
- Hokage zapracowany, więc trzeba to zmienić. Gdzie pędzimy, żeby alkoholu trochę zwędzić? – Zapytał uradowany.
Naruto przeklął w duchu własną głupotę i brak asertywności. Dlaczego nigdy nie potrafił odmówić przyjacielowi? Coś czuł, że Hinata znowu będzie kazała spać mu na kanapie. I dlaczego dzieje się tak tylko wtedy, kiedy do wioski wparowuje Bee, a później zostaje odholowany wraz z pijanym Hokage do jego domu?
Położył głowę na blacie biurka, gotów pogrążyć się w rozpaczy. Przez najbliższe kilka dni może zapomnieć o ciepłym łóżeczku, okładów z piersi żony i czułych pieszczot przeznaczonych tylko dla niego.
Załkał, gotów uciec przez otwarte okno. (...)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z nami