Szukaj

12 grudnia 2016

652. Protocol: Undead


MayakoProtokół: Nieumarli to dramatyczna historia rozdzielonych przez wojnę i apokalipsę, młodych ludzi. W przypadku obu stron problem wygląda tak samo: drugie z nich nie żyje. Ich spokój został zburzony przez nagłe zbombardowanie tokijskiego szpitala. Pośród pacjentów i personelu znajduje się między innymi Sakura Haruno, która jest święcie przekonana, że nie da rady wyjść z tego cało, tak samo jak jej towarzysze. Na szczęście znajduje się tam z nią jej stary przyjaciel, Kakashi Hatake, który będąc w stanie zachować zimną krew, wydostaje na zewnątrz ocalałych. To co napotykają po wyjściu z zawalonego budynku sprawia, że tracą jakiekolwiek nadzieje na ratunek. 
W międzyczasie w jednostce wojskowej panuje niesamowity ruch. Żołnierze szykują się do nadchodzącej wojny, gotowi oddać swe życia za kraj. Niestety te chęci nie dotyczą Sasuke Uchihy i kilkoro jego towarzyszy. Pragną oni dostać się do swoich bliskich by ich chronić. Niestety, generał Danzou Shimura wydaje bezwzględne rozkazy o zakazie zbliżania się do Tokio. Uważa on, że nikt nie ocalał w katastrofie szpitala, a wszyscy żołnierze mają zmierzać na front. Zdruzgotany Uchiha porzuca wszelkie nadzieje i wraz ze swoimi najbliższymi towarzyszami przejmuje misję infiltracyjną. Oddział Fearless odkrywa jednak przerażającą prawdę. Rozprzestrzeniający się po wyspie wirus zbiera swoje żniwa szybciej, niż walczące między sobą wojska.
Co tak naprawdę ukrywa rząd? Czy Japonia zostanie ostatecznie pochłonięta przez zarażonych i objęta zupełną kwarantanną?
Czy ludzkości grozi eksterminacja?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z nami