Szukaj

Nowe rozdziały

Tutaj możesz zostawiać informacje o nowych postach na swoim blogu. Wystarczy tylko wypełnić formularz (prosimy o wypisywanie informacji po kolei):

 • Tytuł bloga
 • Adres bloga
 • Autor
 • Tytuł i/lub numer rozdziału
 • Krótki fragment
Ważne!  :)

* Chcielibyśmy, abyście wypełniali wnioski bez wypisywania: Adres: bleble.blogspot.com tylko od razu przechodzili do konkretów, czyli: bleble.blogspot.com, itd. 

* Nie będziemy przyjmować zgłoszeń blogów, które używają skrótów typu: [to mój blog], zamiast pełnego adresu. Adres to adres. Jakiekolwiek skrótowe klikacze do linku zostają automatycznie usunięte.

* PIERWSZA OSOBA WYSTAWIAJĄCA KOMENTARZ  MOŻE WYBRAĆ GRAFIKĘ REPREZENTUJĄCĄ POST (jeśli nikt z komentujących przed tobą nie podał linku możesz go podać, bez względu na numer komentarza). WYSTARCZY W ZGŁOSZENIU ZOSTAWIĆ URL PROWADZĄCY DO OBRAZKA [PNG/JPG/JPEG./GIF]. Tematyka Naruto - wszystkie postaci, lecz prosimy, aby unikać nagości i zbyt wielkich perwersji ;p

* DRUGA MOŻE WYBRAĆ POLECANY PRZEZ SIEBIE UTWÓR MUZYCZNY.

8 komentarzy:

 1. Danger is a beautiful thing when it is purposefully sought out.
  https://dangerous-sought-out.blogspot.com/
  Shayen
  Ch 10

  Czułam, jak ręce pocą mi się ze zdenerwowania, gdy sięgałam do kabury na moim pasie. Widząc, że zaczął wyciągać broń, zrobiłam to samo. Teraz wszystko zależało od naszego szczęścia. Będąc na górze schodów obrócił się, przez co musiałam zatrzymać się dwa stopnie za nim. Zanim zdążyłam o cokolwiek zapytać, znów poczułam jego wargi na moich. Jego głęboki, pospieszny pocałunek zabrał ode mnie wszelkie wątpliwości i strach. Był tutaj.
  – Po tym wszystkim musimy porozmawiać. – Wzięłam głęboki oddech i pokiwałam głową.
  – Zdecydowanie – czując nową siłę, podążyliśmy w przód.

  Obrazek :3
  https://78.media.tumblr.com/efc4c56d558fcde50b2e08563e5627a1/tumblr_p4gwq7i72A1x622mko1_500.gif

  OdpowiedzUsuń
 2. Ride or die, remember?
  https://uchiha-haruno-rod.blogspot.com/
  Adaline
  07. Running ain't freedom. You should know that
  – Potrzebujemy fuchy – powiedział, a ja spojrzałam na niego niezrozumiale. – Niedługo skończą się nam pieniądze. Popytałem gdzieniegdzie, w Sunagakure urządzane są wyścigi na prawdziwej pustyni. Słońce, piasek i chmara kurzu. Wchodzisz w to? – zapytał. Pokręciłam głową zszokowana, jednak to co pierwsze poczułam to… czysta ekscytacja. Marzyłam o takich wyścigach.
  – Niech będzie – odpowiedziałam obojętnie, w głębi serca ciesząc się jak dziecko.
  Po raz pierwszy od dawna pomyślałam o czymś innym jak tęsknota, ból i strach. Po raz pierwszy poczułam, że mogę ponownie o coś zawalczyć. Zawalczyć o życie, życie nie za kratkami.

  Piosenka ❤: https://www.youtube.com/watch?v=-BQJo3vK8O8

  OdpowiedzUsuń
 3. Hontō no Yume
  https://itasaku-honto-no-yume.blogspot.com/
  Adaline
  05. Tomo no Tame ni: „Dla mojego przyjaciela"
  Po kilku dniach i nocach weszłam przez bramę wioski i poczułam jak deszcz otula moje ciało. Zapach wilgoci wypełnił moje nozdrza, a zimno przenikało mi przez kości. Uczucie tak znajome rozchodziło się w każdej kończynie mojego ciała. Uzmysłowiłam sobie, że jestem w domu i to napełniło mnie szczęściem.
  Bo doceniamy coś dopiero, gdy to utracimy. Zawsze tak było.

  OdpowiedzUsuń
 4. You are my shining star.
  http://starry-hopes.blogspot.com/
  Shayen
  rozdział szósty

  But I knew you are the one. – Kończąc, miałam ochotę natychmiast cofnąć go. Czułam, że był zbyt zobowiązujący. Był szczery, był wynikiem tych wszystkich uczuć, które nagle nabrały dla mnie nowego sensu. Dostrzegłam inną drogę, znaczenie wszystkich działań, jakich dotychczas się podjęłam. Uświadomiłam sobie, że tak naprawdę już od samego początku czułam, jak coś ciągnęło nas do siebie. I ta nitka, pociągnęła mnie ku tym słowom.
  – Jesteś wyjątkowa. – Wstrzymałam oddech, słysząc drugi raz te szczególne słowa. Uniósł mój podbródek w górę, gładząc mnie delikatnie. Ten czuły wyraz twarzy chwycił mnie za serce.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ride or die, remember?
  https://uchiha-haruno-rod.blogspot.com/
  Adaline
  08. I live my life a quarter mile at a time
  Pędziłam ulicami pozwalając, by gorzkie łzy pokrywały moją twarz. Spazmatyczne oddechy i pociąganie nosem wcale mi nie pomagały. Nie spodziewałam się spotkać Sasuke w takich okolicznościach, a tym bardziej nie spodziewałam się, że nasza rozmowa potoczy się w taki sposób. Nie oczekiwałam, że weźmie nie w ramiona i powie „Sakura, kocham cię, wszystko będzie dobrze”, ale miałam nadzieję, że powie… cokolwiek o zdarzeniach w Konoha, o których starałam się naprawdę zapomnieć przez cały ten czas. Przerażona Izumi, zraniony Itachi, krwawiący Sasuke… i martwe ciało Madary, którego zabiłam.

  Ps. Siódemki można już nie publikować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Falling as flowers do
  https://falling-as-flowers-do.blogspot.com/
  Szalone Guru
  Wypuść sierp o zachodzie słońca

  Wschodzące słońce rozlewało się nad nimi barwami ognistej czerwieni. Temari nie miała wątpliwości, że chłód poranka znów zamieni ich w oziębłych shinobi. Chciała chwycić się ostatnich pomruków nocy i trzymać je kurczowo; powstrzymać nadejście dnia. Zacisnęła mocniej dłonie na ciele Shikamaru, wbijając palce w zroszoną potem i zaczerwienioną skórę. Niech noc się nie kończy, niech świat zajmie się sobą i zostawi ich w spokoju.

  OdpowiedzUsuń
 7. You smell like love
  https://tsumetai-asa.blogspot.com
  Blue_Bell
  9. the wind pushing our backs
  — Tak będzie lepiej Sakura.
  Gwałtownie przekręciłam głowę, zaskoczona cichym głosem Sasuke. Kompletnie wytrącił mnie z rytmu i minęła chwila, zanim udało mi się przyswoić jego słowa.

  OdpowiedzUsuń
 8. You are my shinig star.
  https://starry-hopes.blogspot.com/
  Shayen
  rozdział siódmy

  Stałam z moją starą, prawie rozlatującą się gitarą i śpiewałam Kuroi Namida. Zamrugałam zaskoczona. Widać było, że nagranie jest przestarzałe, bo jakość i data w prawym dolnym rogu wskazywały na to jednoznacznie. Najgorsze było jednak to, jak ja się prezentowałam. Pomimo, że obraz był niewyraźny, można było dostrzec, jaka jestem blada. Przetarty płaszcz wisiał na mnie, a w futerale przede mną świeciło się kilka monet. Poczułam ukłucie żalu, że ktokolwiek to nagrał, wrzucił gdziekolwiek.

  OdpowiedzUsuń

Z nami