Szukaj

Nowe rozdziały

Tutaj możesz zostawiać informacje o nowych postach na swoim blogu. Wystarczy tylko wypełnić formularz (prosimy o wypisywanie informacji po kolei):

 • Tytuł bloga
 • Adres bloga
 • Autor
 • Tytuł i/lub numer rozdziału
 • Krótki fragment
Ważne!  :)

* Chcielibyśmy, abyście wypełniali wnioski bez wypisywania: Adres: bleble.blogspot.com tylko od razu przechodzili do konkretów, czyli: bleble.blogspot.com, itd. 

* Nie będziemy przyjmować zgłoszeń blogów, które używają skrótów typu: [to mój blog], zamiast pełnego adresu. Adres to adres. Jakiekolwiek skrótowe klikacze do linku zostają automatycznie usunięte.

* PIERWSZA OSOBA WYSTAWIAJĄCA KOMENTARZ  MOŻE WYBRAĆ GRAFIKĘ REPREZENTUJĄCĄ POST (jeśli nikt z komentujących przed tobą nie podał linku możesz go podać, bez względu na numer komentarza). WYSTARCZY W ZGŁOSZENIU ZOSTAWIĆ URL PROWADZĄCY DO OBRAZKA [PNG/JPG/JPEG./GIF]. Tematyka Naruto - wszystkie postaci, lecz prosimy, aby unikać nagości i zbyt wielkich perwersji ;p

* DRUGA MOŻE WYBRAĆ POLECANY PRZEZ SIEBIE UTWÓR MUZYCZNY.

5 komentarzy:

 1. You smell like love.
  https://tsumetai-asa.blogspot.com
  Blue_Bell
  14. special seat for years
  Odprowadziłam go wzrokiem, a gdy zniknął za drzwiami spojrzałam kolejno na Kakashiego i Hokage. Zostając z nimi sama, poczułam się źle, jakbym straciła swoją ostoję. Zniknęło wszystko — cała pewność siebie, chęć dyskusji.

  Obrazek: https://2.bp.blogspot.com/-hrrZY7vhXjs/W8OFNKNOfaI/AAAAAAAACFo/NClJJ0oZioYEoezI_q5biC96III8hMgwQCLcBGAs/s1600/84004bfc24b47b9f85879b3b28f03d36.jpg

  OdpowiedzUsuń
 2. Odnajdź mnie w mroku
  http://ogien-konohy.blogspot.com
  Sayuri7
  6. Niepamięć
  To niewygodne, kiedy człowiek odstaje od reszty.
  Czy gdyby nazajutrz zjawił się w wiosce, w twoim sercu zapłonął by dawny żar? Pamiętałaś tamto uczucie jak przez mgłę. Stało się sennym majakiem dziecka, którym wówczas byłaś. (…) Przestałaś wieczorami wspominać kolor oczu Sasuke, sposób walki, poruszania się i uśmiech, który pewnego dnia zniknął i już więcej nie pojawił się na surowym obliczu.

  https://www.youtube.com/watch?v=OKvCV8MFIaw

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli istnieje raj, a w nim wieczna szczęśliwość, to musi być tam przeraźliwie nudno.
  https://przerazliwie-nudno.blogspot.com/
  Banshee
  [NaruSaku] A friendly favor
  — Mogę wejść? — zapytała, a nie doczekawszy się odpowiedzi, po prostu przekroczyła próg jego mieszkania.
  — Sakura-chan... — wymamrotał wyraźnie skonfundowany. — Coś się stało?
  Słyszała szum telewizora gdzieś w tle, słyszała skapujące do brodzika krople wody, mogłaby przyrzec, że słyszała nawet serce dudniące jak młot w piersi Uzumakiego. Nie słyszała tylko swoich myśli.
  — Nie — skłamała. — Nie mogłam zasnąć.
  Był letni wieczór, ale to zdecydowanie nie była pora na spanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. I'll leave my kiss with you
  http://shiny-lights.blogspot.com
  Blue_Bell
  Chapter twenty-three.
  Zobaczył go dopiero po rozprawie, gdy był prowadzony przez dwóch policjantów. Początkowo go nie rozpoznał. Itachi miał spuszczoną głowę i podkrążone oczy. Ale kiedy uniósł brodę i na niego spojrzał, od razu wiedział, że to był jego brat. Bezwiednie rzucił się za nim w pogoń. Nie krzyczał, nie wołał, po prostu biegł. Zmysły mu otępiały i nie słyszał nawoływania swojego wujka, który ruszył zaraz za nim. Kiedy złapał go gwałtownie w ramiona, zaczął walczyć. Wierzgał, płakał. Jednak widząc, jak Itachi zerknął na niego przez ramię, przestał.

  OdpowiedzUsuń
 5. KakaSaku - Historia dwojga samotnych shinobi

  https://kakasakuhistoriadwojga.blogspot.com

  AsiorekKP

  Rozdział XVIII - Stracona pozycja

  "- Bliżej..

  Niemal przytuliła się do zimnych prętów. Może w końcu dowie się czegoś co pozwoli jej ustalić w jakiej jest sytuacji? Nie spodziewała się jednak, że strażnik złapie ją nagle w niedźwiedzim uścisku. Próbowała się wyrwać ale była tak straszliwie słaba.

  - Śliczna jesteś...

  Jego ręce zaczęły błądzić po jej ciele dotykając piersi i zjeżdżając po brzuchu w dół.

  - I tak stąd nie wyjdziesz wiesz? Tak jak ten Twój zasrany obrońca z celi 16. Jego wolę łamiemy siłą, Twoją złamiemy sposobem. Jesteś cholernie oporna na nasze miksturki ale już niedługo..

  Poczuła gorący oddech na szyi i brutalne ugryzienie w ucho.

  - Zerżnąłbym Cię.. Ale niestety nie możemy się z Tobą zabawiać. Krzyczałabyś o więcej..."

  OdpowiedzUsuń

Z nami