Szukaj

Nowe rozdziały

Tutaj możesz zostawiać informacje o nowych postach na swoim blogu. Wystarczy tylko wypełnić formularz (prosimy o wypisywanie informacji po kolei):

 • Tytuł bloga
 • Adres bloga
 • Autor
 • Tytuł i/lub numer rozdziału
 • Krótki fragment
Ważne!  :)

* Chcielibyśmy, abyście wypełniali wnioski bez wypisywania: Adres: bleble.blogspot.com tylko od razu przechodzili do konkretów, czyli: bleble.blogspot.com, itd. 

* Nie będziemy przyjmować zgłoszeń blogów, które używają skrótów typu: [to mój blog], zamiast pełnego adresu. Adres to adres. Jakiekolwiek skrótowe klikacze do linku zostają automatycznie usunięte.

* PIERWSZA OSOBA WYSTAWIAJĄCA KOMENTARZ  MOŻE WYBRAĆ GRAFIKĘ REPREZENTUJĄCĄ POST (jeśli nikt z komentujących przed tobą nie podał linku możesz go podać, bez względu na numer komentarza). WYSTARCZY W ZGŁOSZENIU ZOSTAWIĆ URL PROWADZĄCY DO OBRAZKA [PNG/JPG/JPEG./GIF]. Tematyka Naruto - wszystkie postaci, lecz prosimy, aby unikać nagości i zbyt wielkich perwersji ;p

* DRUGA MOŻE WYBRAĆ POLECANY PRZEZ SIEBIE UTWÓR MUZYCZNY.

7 komentarzy:

 1. The pleasure of pain and fire
  https://unseen-moonlight.blogspot.com/
  Adriemmer R
  IX. Niezastąpiona

  – Ale chcę spróbować. Chcę się tego pozbyć, Sakura. Powinnaś to zrozumieć – wyznał z przeciągłym jękiem, jak gdyby naprawdę mu na tym zależało. – Tak jak zwykle to robisz. Jedynie ty i ten Osioł – zaakcentował, mówiąc o Naruto.
  – To się nazywa więziami. Przyjaźnimy się przecież od dawna… – urwałam i choć chciałam skompletować odpowiedź, wtargnął ze swoimi słowami.
  – Swoje uczucie do mnie nazywasz przyjaźnią? – podpuścił mnie, ciągle patrząc się wnikliwie i badając moją twarz. – Nie chcesz mi powiedzieć, że przyjaźń w naszej relacji ci wystarczy?

  Graficzkę dostałam dzisiaj od Konan i mnie w sumie rozbawiła xD:
  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/23721890_1969251286649047_524165262_n.jpg?
  oh=27dafeb8d3777ca8b62ac8705815645e&oe=5A12404E

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://i.pinimg.com/originals/ec/e7/4a/ece74a8298fc3ac5199bee13f922f930.jpg

   Usuń
 2. Alice w krainie Akatsuki
  alice-w-krainie-akatsuki.blogspot.com
  Melodi Hitsume
  Rozdział 19. Drobna odskocznia.
  - Cholera już świt! - Krzyknął blondyn. Zaraz zerwał się z krzesła, ale nie był to dobry pomysł. Zachwiało go na tyle, że upadłby na ziemie. Na szczęście natrafił na ścianę. Przetarł rękami twarz i spojrzał na dwójkę siedzącą przy stole. Ich twarze były całkowicie zamazane.:
  - Sasori? Alice? - Zapytał, nadal trzymając się mocno ściany. Nie miał pewności, że mówi do odpowiednich osób. Wytężył wzrok, ale nadal nie był przekonany:
  - Deidara? - Zapytała Alice podnosząc głowę, która jeszcze chwile temu była oparta o stół. Podobnie jak blondyn, miała problem z rozpoznaniem osób dookoła. Po części przez alkohol, ale głównie przez światło wpadające przez okno. Chciała wstać, bez większego powodu, ale powstrzymał ją Deidara:
  - Nie rób tego! Naprawdę, nie rób, lepiej siedź i nic nie rób. Nic. - Powtarzał blondyn próbując dojść do swojego towarzysza.:
  - Sasori, wstawaj do cholery! - Krzyknął zachlanym głosem. Chciał oprzeć się o ramie czerwonowłosego, ale nie trafił i wylądował na podłodze.:
  - Deidara! Nie rób takiego hałasu! Ludzie się patrzą. - Zwróciła mu uwagę Alice równie niewyraźnie jak inni.
  [...]
  - Ej. Cieszycie się, że wróciłam, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry. Chciałabym zgłosić rozdział ;)

  Yaoyorozu no kami - osiem milionów bóstw
  https://yaoyorozu-no-kami.blogspot.com/
  Konan
  |16.5| Przeddzień pogrzebu Yahiko, godzina 23:45, Rok Koguta
  "[...] Piękna historia. Czy to moralne okłamywać ludzi w ten sposób? A czym właściwie jest moralność? Dla mnie to dążność do maksymalnego wykorzystania dostępnych środków by innym żyło się lepiej. Jeżeli ktoś nie zgadza się z tą definicją to proszę aby podał mi lepszą, biorąc pod uwagę jak marginalny staje się honor, czy inne wyświechtane wartości w obliczu sytuacji bez wyjścia. Parokrotnie zdarzyło mi się rozmawiać z Itachim na temat honoru. Do dziś utrzymuje, że z premedytacją się go wyzbył."

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Legion: Bogowie
  https://legion-bogowie.blogspot.com/
  Yakiimo
  I. No strings on me
  Poczekał, aż Yakiimo ponownie znalazła się obok uśmiechniętej Yugito.
  — Ja, Yakiimo z rodziny Inami, członkini Drugiego Oddziału Wywiadu oraz pełnoprawna Bogini… Skazuję cię na śmierć. — Zmrużyła oczy, spokojnie wypowiadając każde słowo.
  Deidara rzucił pod nogi generała małą, białą kulkę w kształcie pająka. Yakiimo w myślach policzyła do trzech, a wtedy ów przedmiot wybuch, rozrywając ciało Mamoru na kawałki. Krew trysnęła, wywołując falę przerażonych szmerów. Deidara od zawsze tworzył takowe niebezpieczne zabawki, które wzbudzały zachwyt i strach u wrogów.
  Inami musiała na chwilę przymknąć powieki, aby uspokoić kołaczące serce i nierówny oddech. Minęło sporo czasu, odkąd widziała coś takiego. Może dlatego nie potrafiła pogodzić się ze śmiercią wszystkich żołnierzy. Wolała przeciągnąć ich na swoją stronę, nawet jeśli decyzja, którą podjęli, była wywołała chęcią przeżycia.
  — Wiesz, że mu się to nie spodoba. — Hatake opiekuńczo otoczył ją ramieniem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiedz przecie, kto jest twórcą jutsu marzeń w shinobi świecie?
  https://piaskowy-ksiezyc.blogspot.com/
  Zek
  Rozdział I
  Gaara wciąż nie mógł się zdecydować, czy ma ochotę sprawdzać wiarygodność dziennika ojca, który znalazł kilka dni temu. Większość zapisków brzmiała sensownie, jak i miała odzwierciedlenie w jego wspomnieniach, jak choćby próby zabicia go zlecone przez Czwartego. Nie spodziewał się, że były Kage tak skrupulatnie odnotowuje swoją porażkę z dopiskami, czego należy uniknąć przy kolejnej próbie.

  OdpowiedzUsuń
 6. KakaSaku - historia dwojga samotnych shinobi

  http://kakashi-i-sakura.blog.onet.pl

  VampirkaKP

  Rozdział VII - Skalpel i pięść


  "...Poczuła gorąco występujące na jej policzki. Nie pamięta by ktokolwiek kiedykolwiek ją tak tulił. Odegnała od siebie uczucia jakie jej w tedy towarzyszyły i skupiła się jeszcze mocniej. On był już taki gdy się przebudziła. Zatem skąd ta reakcja? Brzydził się jej? Obwiniał? Nie mogła znieść tej zimnej postawy. Nie po tym jak spędzili tyle czasu w atmosferze przyjaźni i… było jej naprawdę dobrze przez te parę dni gdy pochłonięci rozmową mijali kolejne kilometry. I nie po tym jak spędzili dzień w Tokigamie nim skończył się tragicznie. Poczuła falę złości i gwałtownie wstała. Łzy cisnęły się jej do oczu ale powstrzymała się od tego upokarzającego uczucia i stanęła przed Hatake z zaciętą miną. Cokolwiek czuł w stosunku do niej ona musi wiedzieć..."

  OdpowiedzUsuń

Z nami