Szukaj

21 kwietnia 2015

483. Skutek uboczny inteligencji?

http://shikatemaopo.blogspot.com/
Yami Kagayaki

Przez całe życie grać - to był ich cel. Nigdy nie pokazać kim są naprawdę. Spełnić oczekiwania : rodziny, dowódcy, wioski, kraju. Wychowali się w różnych miejscach ale zasady mieli te same. Stali się idealnymi shinobi - nieczułymi maszynami. Nigdy nie płakali, śmiali się by odreagować, nie ze szczęścia. Żyli od misji do misji. Zabijać, patrzeć na śmierć przyjaciół, znów zabijać. Ale tym razem to może nie wystarczyć. Czy uda im się wygrać logiką wojnę wczętą z powodu uczuć? Czy dalej będą niewidoczną pomocą co zawsze tak cenili? Czy długie godziny spędzone na planowaniu zbliżą ich do siebie? I jak ich relacje wpłyną na wiecznie chwiejny sojusz między wioskami?

4 komentarze:

 1. Dziękuję za dodanie do spisu i za ładny obrazek. Wkradł wam się jeden drobny błąd. Jest napisane " śmiali się by odreagować ze szczęścia" ,a powinno być "śmiali się by odreagować, nie ze szczęścia" .Sprawdziłam w zgłoszeniu napisałam "nie". Więcej uwag nie mam. Z góry dziękuję za poprawkę i jeszcze raz za dodatkową prace z obrazkiem. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybacz :) Zmiany odnośnie przeoczenia zostały już wprowadzone :). Teraz powinno być dobrze :).

   Dzięki za koment i pozdrawiam ^^

   Usuń
 2. Cześć
  Chciałabym poprosić o zmianę adresu bloga z
  http://komarok.bloa.pl/
  na:
  http://shikatemaopo.blogspot.com/
  oraz nicku autora z:
  Komarok
  na:
  Yami Kagayaki
  Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmiany zostały wprowadzone :). Przepraszamy za zwłokę, trochę roboty mi się zrzuciło na głowę i nie do końca wyrabiam :).

   Pozdrawiam :)

   Usuń

Z nami