Szukaj

12 marca 2017

Nowe rozdziały


Nobie zaprasza :) Goniąc ulotne szepty przeszłości jak wiele jesteś gotów poświęcić?


Zek
Rozdział II

- Chcesz szukać ojca? Nie wiemy, z jakiej racji Shikuroi zgodziła się pomóc któremuś z Uchihów! Nic nie wiemy o tym klanie. Nie możemy być pewni, czy to nie zagraża pokojowi. Sam wiesz jak pozostali reagują na Sasuke, a teraz kolejny Sharingan i to z takimi więzami krwi! Jeśli to ogłosisz, wywołasz chaos - warknęła sfrustrowana Tsunade podnosząc lekko głos.
- Owszem, zgadzam się. Masz rację, jednak nie bierzesz pod uwagę kilku istotnych spraw. Co doprowadziło to dziecko do takiego stanu? Jeśli walczył z jakimiś shinobi powinniśmy tym bardziej ogłosić, że znaleźliśmy chłopca z Sharinganem. W innym wypadku podejrzenia mogą spaść na Konohę, albo Sasuke - zauważył spokojnie.

***

Czy nie widzisz, że to kraina zamętu?


Nobie
10. Nie chcę już dłużej uciekać

Ustalili, że sprawca dekadę temu zaprzestał mordów, by teraz wrócić z zimowego snu i zacząć swoje dzieło na nowo. Sasuke niemal się zaśmiał z absurdalnie wyciągniętego wniosku, ale coś mu podpowiadało, że mimo wszystko miało to sens i powinien mieć się na baczności. Jeśli zabójca pracował dla mafii, to musiał być dobry, najlepszy w tym, co robił, a to znaczyło, że Akatsuki miało krew na rękach, nie brudząc ich, tylko opłacając kogoś, kto mógłby załatwić sprawę za rodzinę i w imię dobra tejże rodziny.
Tylko kto to był?

***

Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej, wtedy i łzy będą smakować jak szczęście


Erroay von Uchiha
13. Seks to tylko miły dodatek

– Cieszę się, że się rozumiemy. – Itachi spojrzał na brata, ale ten wpatrywał się w swoje dłonie, którymi lepił kolejną śnieżną kulę. Zamiast niewinnej śnieżki, przypominała ona raczej broń, którą pewnie mógłby wyrządzić komuś krzywdę, a przynajmniej sprawić ból. Itachi uniósł brew, widząc jego skostniałe palce, ale nie skomentował tego w żaden sposób.
Zawahał się jednak, zanim wstał. Nie spodziewał się, że ta rozmowa będzie wyglądała w ten sposób. Był przygotowany na krzyki i pretensje, a nie na to, że brat całkowicie go oleje i przyjmie to wszystko z takim spokojem. Chociaż z drugiej strony Sasuke wyglądał na nieobecnego i odrobinę przybitego. Może Itachi powinien z nim… porozmawiać?

***

I'll leave my kiss with you


Blue_Bell
Chapter nine.

– No więc… o co tak naprawdę chodzi?
– Pozwól sobie pomóc – powiedziała błagalnym tonem. – Daj mu szansę.
– Nie – wtrąciła gniewnie. – Mowy nie ma. Nie pozwolę mu więcej wejść z butami do mojego życia.
– Nie bądź głupia! – Zdziwił ją nagły wybuch Hyuugi. – Bez niego nie przypomnisz sobie o niczym! Potrzebujesz go. Sama dobrze wiesz, że Sasuke jest kluczem do twojej przeszłości.

***

Tylko słowa krwawią


Yakiimo
Wywiad I: Bohater jednej akcji

Więc dlaczego, kiedy wsiadała za kierownicę, uczucie nadciągającej nawałnicy nie opuszczało jej wnętrza. Przeszedł ją dreszcz, gdy na niebie pojawiła się pierwsza błyskawica, a za nią kolejne i kolejne. Odpaliła silnik i nacisnęła pedał gazu, włączając się do ruchu. 
— Tylko nie zostań w tyle — powiedziała do leżącej z tyłu i śpiewającej pod nosem Yakiimo. 
— To grozi tylko grzecznym dziewczynkom. — Kokieteryjnie uniosła kącik ust. 
Wraz z jej szczerym śmiechem do uszu Kaori doleciał huk. Pierwszy wybuch sprawił, że otoczona falą pyłu i kurzu, zahamowała gwałtownie, a Mayako zapobiegawczo odbezpieczyła karabin.
Zaczęło się.

2 komentarze:

  1. Wszystkich zapraszam, czuję się jak Wasz mały, osobisty spamer xD

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jesteśmy Ci za to baaaardzo wdzięczne :D! Dziękujemy, spamerko :)

      Usuń

Z nami