Szukaj

24 lipca 2015

523. You were with them

Inriss  

Taka dostaje od Madary proste zlecenie - porwać kogoś z bogatej i wpływowej rodziny mieszkającej w Wiosce Mgły. Sam zleceniodawca nie wie dokładnie o kogo chodzi, co utrudnia Sasuke i ferajnie odnalezienie celu. Uchiha liczy tutaj na Suigetsu, który stamtąd pochodzi. Jednak tutaj pojawia się kolejny problem. Hozuki nie pamięta szczegółowych informacji odnośnie wioski. Wie, że jest tam Mizukage, ninja, że on sam tam mieszkał... Czyli mniej więcej tyle, co przeciętny człowiek z okolic. Dlaczego Suigetsu niczego nie pamięta? Czy da radę wykonać swoją misję?

3 komentarze:

 1. Przepraszam, ale widzę mały błąd. W zgłoszeniu, w kategorii wpisywałam "Przyszłość", nie "Przeszłość". Wiem, że jesteśmy już po zakończeniu Naruto i Gaidena, ale gdy zaczynałam pisać to opowiadanie do końca jeszcze trochę było. Plus fakt, tytuł trochę mylący, bo czas przeszły, ale to jest przetłumaczony fragment wypowiedzi jednego z bohaterów, która się pojawi na końcu.
  Z góry przepraszam za kłopot :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I zapomniałam. Może nie ujęłam tego w opisie, więc to pewnie dlatego, ale akcja ma miejsce po wojnie. Tożsamości Tobiego/Madary nie odkryto, wojne przegral i wgl. Wszystko jest wyjaśnione u mnie na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko jest już zmienione i poprawione. Przepraszamy za kłopot, pomyłki się zdarzają nawet najlepszym :)

   Usuń

Z nami