Szukaj

29 października 2015

Aktualizacja 29/10/2015


1.      Ruszyła akcja „Złap cwaniaka” – więcej informacji tutaj >>KLIK<<
2.      Po krótkiej dyskusji z AnnZwill zdecydowaliśmy wprowadzić w MFFoN małe korekty odnośnie wprowadzania nowych rozdziałów. Jeżeli posiadasz blog, na którym piszesz kilka partówek możesz zgłosić je wszystkie. Tylko prosimy, aby nie było to więcej niż trzy partówki na raz! Bo zrobi się kocioł. Robisz to w następujący sposób:
a)      Jeżeli wypluwasz rozdziały w różnych dniach, a my nie wyrobiliśmy się z dodaniem poprzedniego twojego komentarza o innym opowiadaniu, dodajesz info pod swoim komentarzem (w odpowiedzi na niego!!!). Wzór jest prosty: nazwa jednopartówki i opis. To wszystko. Dzięki temu będziemy wiedzieć, że piszecie równolegle różne oposy.
b)      Jeżeli wydajecie opowiadania tego samego dnia tworzycie jeden komentarz. Jeśli się nie zmieści to dajecie go w odpowiedzi. Chociaż teoretycznie zmieścić się powinien. Potem my dodamy nowe informacje o dwóch oposach na raz. Wzór:
Nazwa bloga, Adres bloga, Nick, Tytuł rozdziału, Opis, Tytuł rozdziału drugiego oposa i Opis.

WAŻNE, abyście nie tworzyli nowych osobnych komentarzy. Odpowiedź jest istotna, bo zignorujemy zgłoszenie, które było gdzieś na początku, a informacja o kolejnym opowiadaniu jest gdzieś na końcu. Nikt nie będzie tego szukał. Pilnujcie tego!

Pozdrawiamy w jesienne dni
Ekipa MFFoN!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z nami