Szukaj

31 grudnia 2012

005. Ai o Isoide

Shayen


Od niedawna mogła uznać siebie za typową nastoletnią uczennicę, która żyła bez większych problemów oraz trosk. Wszystko zaczęło się drastycznie zmieniać po śmierci jej przyszywanego, starszego brata, którego kochała ponad wszystko. Niedługo zaraz po jego pogrzebie, wyjechała wraz z ojcem z kraju, by ponownie powrócić po kilku miesiącach i zapoczątkować łańcuch niechcianych wydarzeń. W momencie, gdy ponownie ujrzała jego przenikliwe, jasne niczym lodowiec oczy, czuła jak wewnątrz niej jakaś cząstka ponownie umiera.


6 komentarzy:

 1. Bardzo przepraszam za taką niekompetencję (patrząc na datę, dodania do spisu).
  Opis: Od niedawna mogła uznać siebie za typową nastoletnią uczennicę, która żyła bez większych problemów oraz trosk. Wszystko zaczęło się drastycznie zmieniać po śmierci jej przyszywanego, starszego brata, którego kochała ponad wszystko. Niedługo zaraz po jego pogrzebie, wyjechała wraz z ojcem z kraju, by ponownie powrócić po kilku miesiącach i zapoczątkować łańcuch niechcianych wydarzeń. W momencie, gdy ponownie ujrzała jego przenikliwe, jasne niczym lodowiec oczy, czuła jak wewnątrz niej jakaś cząstka ponownie umiera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha. No bardzo szybko się obudziłaś z tym opisem, ale jakby nie było zaraz wszystko pozmieniam xD

   Usuń
  2. No, no XD
   Ale lepiej później niż wcale, ne? A jeśli chodzi o kategorie to: ItaSaku, Świat rzeczywisty. :)

   Usuń
  3. Ty nic nie mów, bo ja jestem bardziej zakręcona niż Ty, bo nie zauważyłam, że etykiety już są i się wgl zakręciłam xD. Ale dobrze, że wpadłaś, bo chociaż dodałaś dodatkową ^^

   Usuń
  4. Oj, oj. Tylko wariaci są coś warci! A zakręceni w tym również ;)

   Usuń
  5. Zdarza mi się czasem być nieogarniętą xD A jakże inaczej ^^

   Pozdrówka Shayen xD

   Usuń

Z nami